equipment purchase business plan | all night doing homework | dissertation help bristol | http://zupa-svana.com/creative-writing-vs-blogging/ | ubc creative writing ranking Biskupsko ređenje mons. Zdenka Križića OCD | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Biskupsko ređenje mons. Zdenka Križića OCD

Biskupsko ređenje mons. Zdenka Križića OCD

Slavlje biskupskog ređenja novoimenovanog gospićko-senjskog biskupa, mons. mr. Zdenka Križića OCD ,bit će u srijedu 25. svibnja 2016. g. u gospićkoj katedrali Navještenja Gospodinova s početkom u 10:30 sati.

Glavni zareditelj bit će kardinal Josip Bozanić, zagrebački nadbiskup, a suzareditelji mons. dr. Ivan Devčić, riječki nadbiskup i metropolit i mons. dr. Mile Bogović, apostolski administrator Gospićko-senjske biskupije i dosadašnji gospićko-senjski biskup.

Inače, 25. svibnja je datum kada je 2000. godine papa sv. Ivan Pavao II. uspostavio Gospićko-senjsku biskupiju i imenovao njezinog prvog biskupa mons. dr. Milu Bogovića.

Prijenos slavlja bit će prenošen na HTV 2.

 

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes