BLAGDAN SVETE ANE 2016.

Nakon daljnje priprave kroz devet mjeseci i trodnevnom duhovnom pripravom, proslavili smo blagdan svte Ane zaštitnice naše župe. Večernje euharistijsko slavlje predslavio je varaždinski biskup mons. Josip Mrzljak uz koncelebraciju nekoliko svećenika i trajnog đakona.
Uz ove fotografije koje će čuvati spomen na proslavu blagdana nek nam iskustva susreta s Gospodinom u sakramentu pomirenja i za Njegovim stolom budu živa i trajna snaga za daljnji duhovni hod i osnaženje našeg zajedništva kao župne zajednice.
Zahvaljujem svima za lijepo slavlje, druženje i suradnju. A još jednom velika hvala svima koji su pomogli da priprava i proslava budu dobro organizirana i ostvarena.
Ugodan odmor i Božji blagoslov svima!
Don Drago, župnik

Za više slika pogledajte na linku