BLAGDAN SVETE ANE – 26. 7. 2017.

Devetnica u čast Sv. Ani započinje 17. srpnja. Kroz sve dane devetnice s početkom u 18.00 sati molit ćemo svetu krunicu, pjevati litanije i nakon litanija zajednički moliti molitvu po određenoj nakani za svaki dan.
Trodnevnica započinje u nedjelju 23. srpnja. Predvoditelji misnog slavlja i propovjednici trodnevnice bit će don Goran Antunović, salezijanac vlč. Željko Bakšić, župnik u Prečkom i don Ivan Stojanović salezijanac misionar u Gani. Na sam blagdan Svete Ane , 26. SRPNJA 2017., večernje misno slavlje s početkom u 18.30 sati, predvodit će rektor zagrebačke katedrale prečasni Josip Kuhtić. Nakon misnog slavlja bit će procesija s kipom Svete Ane kroz obližnje rudeške ulice.
Sve informacije o proslavi blagdana možete vidjeti i na plakatima ispred crkve i na našoj web-stranici.
SVETA ANO, MOLI ZA NAS!

plakat sveta ana