i never feel like doing homework | creative writing sites that pay | creative writing falling asleep Dekanatsko hodočašće u Lepoglavu i Macelj | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Dekanatsko hodočašće u Lepoglavu i Macelj

Dekanatsko hodočašće u Lepoglavu i Macelj

21. 02. (veljače) u subotu  2015. god. u sklopu dekanatskog hodočašća naša župa će hodočastiti u Lepoglavu, u mjesto gdje je bl. Alojzije Stepinac bio u zatvoru. Tom prilikom također će se ići u Macelj gdje je veliki broj ljudi bio poubijan od partizana u drugom svjetskom ratu. Na jednom od ta dva mjesta služit će se sv. misa i moliti pobožnost križnoga puta. Jedan od autobusa krenut će iz Rudeša s uobičajenog mjesta (stara škola kod rudeške ceste) u 8 sati ujutro. Potrebno je što prije javiti se u župni ured zbog organizacije putovanja.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes