don Franjo Halužan

Dragi župljani!

Danas 29. 3. 2019. preminuo je u Gospodinu naš brat don Franjo Halužan, svećenik salezijanac.

Don Franjo je u više navrata kroz više godina živio i pastoralno djelovao ovdje u našoj župi Sv. Ane u Rudešu. Zadnje dvije i pol godine zbog zdravstvenih poteškoća nije bio pastoralno aktivan, nego se posvetio brizi o svom zdravlju boraveći u zajednici u Rudešu. Prije dva mjeseca premješten je u susjednu zajednicu u Jarun gdje je i preminuo.

Kako vidite, sprovod će biti u ponedjeljak 1. 4. u 10.50 na groblju Miroševac.

Mi kao župna zajednica i zajednica salezijanaca u Rudešu, svetu misu zadušnicu za pokojnog don Franju slavit ćemo 30. 3. 2019. u crkvi svete Ane u 18.30 sati.

Pozivam vas sve, dragi župljani, na ovu misu zadušnicu i na taj način ga preporučimo Gospodinu i ujedno zahvalimo za sve što je činio dobra u ovoj župnoj zajednici.

POČIVAO U MIRU BOŽJEM!

don Drago, župnik