Rudeš – Zagreb

Donacija za uređenje župne dvorane

Donacija za uređenje župne dvorane

Vijeće Gradske četvrti  Trešnjevka-sjever na čelu s Predsjednikom Vijeća gospodinom Ivanom Butorcem, u sklopu plana komunalnih aktivnosti Gradske četvrti za 2017. godinu prihvatilo je naš projekt rekonstrukcije višenamjenske dvorane župe Svete Ane-Rudeš kojeg smo predstavili najprije Mjesnom odboru Rudeš a nakon toga i Vijeću Gradske četvrti Trešnjevka-sjever. Za navedeni projekt Vijeće Gradske četvrti Trešnjevka-sjever odobrilo je i namijenilo 250.000,00 kn. Pema predviđenom planu ovaj projekt bismo mogli ovo ljeto ostvariti i tako započeti novu školsku godinu u novoj-obnovljenoj dvorani.

U ime župe Svete Ane Rudeš zahvaljujem Mjesnom odboru Rudeš a posebno Vijeću Gradske četvrti Trešnjevka-sjever za ovu veliku pomoć. Drago mi je da se otvaraju mogućnosti suradnje župe, Mjesnog odbora i Gradske četvrti jer je to za zajedničko dobro i time se pokazuje da imamo iste ciljeve i zadaće kao društvene institucije – učiniti javne prostore i objekte ljepše, bolje i funkcionalnije.

Radovi koji će se izvoditi su:

  • Postavljanje novih ulaznih vrata zbog loših akustičnih svojstava postojećih.
  • Zamjena stare školske ploče s novom bijelom pločom te postavljanje platna za projekcije iznad nje.
  • Kupnja i instalacije projektora.
  • Kupnja novih stolica manjih dimenzija radi smještaja što većeg broja korisnika.
  • Kupnja novih klavijatura.
  • Mijenjanje opločenja na podu.
  • Skidanje lamperije sa zida te ponovno bojanje.
  • Postavljanje novih rasvjetnih tijela.
  • Postava ormarića za tehniku.

Don Drago Škarica,

župnik

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes