Duhovna obnova – Mukinje

Prema pastoralnom planu i programu za ovu godinu planirana je duhovna obnova u Korizmi.

U subotu 12. ožujka, bit će cjelodnevna duhovna obnova u duhovnom centru Mukinje, kod Plitvičkih jezera. Svi koji žele sudjelovati na duhovnoj obnovi mogu se prijaviti u župni ured ili na naš e-mail.

Sveukupna cijena po osobi za prijevoz autobusom, ručak, kave i marendu iznosi 100 kn. Pozivamo posebno sve mlade, pastoralne suradnike, salezijance suradnike, djelatnike župnog Caritasa, mlade bračne parove, naravno i sve ostale koji žele ići. Voditelj duhovne obnove bit će don Drago Škarica, župnik. Polazak će biti tog dana u  6 i 30 sati, a povratak oko 20 sati.