best resume writing service atlanta | http://zupa-svana.com/primary-homework-help-victorians-life/ | bbc bitesize creative writing ks2 | fantastic mr fox creative writing activities | umass amherst mfa creative writing Hodočašće na Trsat | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Hodočašće na Trsat

Hodočašće na Trsat

U subotu 04. 10. (listopada) 2014. god. planiramo hodočašće na Trsat, Majci Božjoj Trsatskoj  koje ima obilježje početka, nove akademske, studentske godine. Preko Marije Njezinom zagovoru preporučujemo sebe, svoje obitelji kao i naše mlade, posebno studente, i Njezinom Sinu Isusu Kristu u svim svojim životnim potrebama. Tog dana i oci franjevci slave svog zaštitnika sv. Franju Asiškoga koji je posebno štovao našu nebesku Majku.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes