creative writing of a journey | creative writing course north wales | barclays will writing service contact number | essay maker online | http://zupa-svana.com/best-quotes-for-creative-writing/ Koji je najveći problem mladih danas ? | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Koji je najveći problem mladih danas ?

Koji je najveći problem mladih danas ?

Znate li što gotovo svi današnji sociolozi kažu o mladim ljudima? Najveći problem s kojim se danas suočavaju mladi ljudi nije seks. To je dosada, dosada!

Nakon nereda na plaži Hampton u New Hampshiereu, pitali su mlade u čemu je bio problem; zašto su to učinili? Mnogi od njih su odgovorili: „Samo zbog dosade“. Ako si umoran od života, ako ti je u životu dosadno – tada tvoj život nema značenja, nisi pronašao svrhu. Daj svoj život Kristu i više nikad nećeš iskusiti ni minutu dosade.

Molitva:

Gospodine Isuse, kad sam svoj život predao Tebi, moji su se dani natopili divotom Tvoje ljubavi.

                                                                                                Billy Graham

 

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes