creative writing writer | persona 4 doing homework | oakdale homework help grade 5 | good apps to help with homework KORIZMENA DUHOVNA OBNOVA U MUKINJAMA | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

KORIZMENA DUHOVNA OBNOVA U MUKINJAMA

KORIZMENA DUHOVNA OBNOVA U MUKINJAMA

I ove godine župa svete Ane – Rudeš organizirala je duhovnu obnovu za sve župljane kao pripravu za proslavu svetkovine Isusova uskrsnuća. Župljani naše župe prepoznali su i ove godine duhovnu obnovu kao izvanredno milosno vrijeme u duhovnom rastu. Tri autobusa (155 sudionika) župljana u jutarnjim satima 17. ožujka ove godine stigli su u duhovni centar u Mukinjama gdje nas je dočekao don Goran Antunović, salezijanac i voditelj centra. Program obnove koju je vodio redoviti prof. dr. sc. don Mladen Parlov, svećenik splitske nadbiskupije, započeo je u 10 sati a završio križnim putem oko 17 sati. Don Mladen Parlov je nadahnuto, životno i živahno govorio o temama vezane uz misterij Isusove muke, snagu ljubavi koja nas je otkupila i o tome kako iz te ljubavi/žrtve crpsti snagu za svoj redoviti život u obitelji i zvanju kojeg živimo. Bez obzira na hladnoću, snijega koji je jako padao vratili smo se obogaćeni onim što smo čuli, doživjeli, podijelili i odlučili.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes