Rudeš – Zagreb

Korizmena duhovna obnova u Šibeniku

Korizmena duhovna obnova u Šibeniku

I ove godine u korizmenom vremenu sedamdesetak članova naše župne zajednice imali su duhovnu obnovu. Ove godine duhovna obnova trajala je dva dana a održavala se u prostorima osnovne škole šibenske biskupije. Voditelj obnove bio je benediktinac pater Jozo Milanović. Duhovna misao vodilja bila je: drugi je meni Božji dar. Pater Jozo nas je na jednostavan i zanimljiv način vodio kroz razmišljanja koja su pažljivo slušana. U slobodno vrijeme smo o tome međusobno razgovarali uz dosjetke koje su dozivale različita iskustva drugoga kao Božji dar.

Uz bogat duhovni program bilo je vremena i za međusobno bolje upoznavanje, ugodna druženja a subotnje večernje druženje u posebno ozračju ostat će za pamćenje.
Ovo prelijepo iskustvo nametnulo je i zaključak – nastaviti s ovakvim dobrim iskustvima.
Nakon duhovne obnove kratko smo razgledali šibensku i zadarsku katedralu.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes