creative writing prompts selective test | hamlet creative writing prompts | http://zupa-svana.com/how-to-cite-a-website-for-a-research-paper-mla/ | reflective essay on college writing | creative writing course los angeles “Maškare” u OŠ Rudeš | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

“Maškare” u OŠ Rudeš

“Maškare” u OŠ Rudeš

U osnovnoj školi u Rudešu u organizaciji naših animatora 25. veljače održane su „maškare“ za djecu osnovne škole. Šezdesetak djece okupilo se u atriju škole gdje je program započeo s molitvom nakon koje je uslijedio ples kako bi se djeca i animatori zagrijali za daljnje aktivnosti koje su bile prožete igrom i dječjim smijehom. Bio je izbor za najbolje maske gdje se ocjenjivalo koliko su se djeca sudjelovala i koliko su maske bile originalne. Pred kraj programa djeci je spušten fašnik, napravljen od balona, te su svaki balon probušili. Nakon što je program završio sa završnom molitvom, djeci su podijeljene krafne i sok.

Mija Milić

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes