Rudeš – Zagreb

Ministranti na Prviću

Ministranti na Prviću

Nakon „sušnog“ dijela, odnosno pauze, a to znači da se dugo nije putovalo na more u svojstvu ministrantske zajednice iz naše župe, desetak ministranata i dvojice animatora pod vodstvom don Vjekoslava Kanića, župnog vikara, krenuli su na tjedni odmor na otok Prvić kraj Šibenika od 4. – 9. srpnja.

Svaki dan je bio ispunjen duhovnim i rekreacijskim sadržajem koji je započinjao molitvom jutarnje, oko podne svetom misom, a završavao bi molitvom večernje. Ostalo vrijeme je bilo slobodno za kupanje, igre nogometa, stolnog tenisa, a sunčani dani bili su idealni za vršenje drugih aktivnosti poput vožnje morem malim čamcem. Iz ministrantskih komentara se može doznati za veliko zadovoljstvo provedenog vremena na otoku Prviću, u želji da se tako nastavi i sljedeće godine.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes