essay editing companies | mfa creative writing northwestern | ways to improve creative writing | english creative writing grade 10 | tudor rose homework help Mjesec Svibanj – krunica | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Mjesec Svibanj – krunica

Mjesec Svibanj – krunica

U mjesecu svibnju, u našoj crkvi svake večeri u 20 i 30 sati je molitva svete krunice. Svaki tjedan molit ćemo po jednoj zajedničkoj nakani. U prvom tjednu molit ćemo za naše ovogodišnje prvopričesnike. Pozivamo sve na zajedničku molitvu, posebno prvopričesnike, roditelje kao i krizmanike i njihove roditelje. Posebno pozivamo krizmanike i njihove roditelje na molitvu svete krunice kako bi se i na taj način bolje pripremili za dan podjele svete Potvrde 21. svibnja.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes