american immigration council creative writing contest | mount everest creative writing | thesis statement about college athletes getting paid | how is job application letter written | does an annotated bibliography have to be in alphabetical order Naš župljanin Janko Belina položio prve redovničke zavjete u Rimu | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Naš župljanin Janko Belina položio prve redovničke zavjete u Rimu

Naš župljanin Janko Belina položio prve redovničke zavjete u Rimu

Na blagdan rođenja Blažene Djevice Marije, 8. rujna 2016. u crkvi Presvetog Trojstva u Genzanu (blizu Rima) pet salezijanskih kandidata položili su svoje prve redovničke zavjete. Među kandidatima je duhovni sin naše župe Janko Belina, sin obitelji Snježane i Ivana Belina. Našem Janku i ostalim novozavjetovanicima čestitamo uz želje i naše molitve da budu dobri salezijanci i budući svećenici. Čestitke i njihovim roditeljima.
Don Drago, župnik

 

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes