http://zupa-svana.com/cv-writing-service-derby/ | creative writing short course rmit | http://zupa-svana.com/creative-writing-on-islamic-festivals/ Obavijest za predkrizmanike | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Obavijest za predkrizmanike

Obavijest za predkrizmanike

– U petak 21. veljače 2014. godine počinje župni vjeronauk za predkrizmanike tj. za 7. razred osnovne škole u 15.00 sati i trajat će sve do mjeseca lipnja. Oni su već s time upoznati kao i njihovi roditelji.

– U nedjelju 23. veljače 2014. godine bit će susret roditelja krizmanika nakon večernje svete mise (oko 19.30 sati).

– Sljedeća nedjelja 23. veljače 2014. godine je nedjelja posvećena Salezijanskim misijama pa sve misionare preporučamo u molitve. Prema tome, sve molitve i darovi bit će njima namijenjeni. Molit ćemo također za nova misijska zvanja.

– U utorak 25. veljače 2014. godine je zajednička molitva u 19.30 sati roditelja krizmanika i krizmanika ne samo u našoj župi, nego i u cijeloj Nadbiskupiji. Na tu molitvu trebaju doći također i kumovi krizmanika.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes