can someone else write my college essay | drawing homework help | dynamic creative writing | mfa creative writing georgia | uidaho creative writing program OBNOVLJENA CRKVA | Župa sv. Ane - Rudeš

OBNOVLJENA CRKVA

Dragi župljani,

Ovih dana završili smo uređenje naše župne crkve. Izmijenili smo kompletne elektroinstalacije, zamijenili stare lampe sa novim LED lampama i reflektorima kako bismo dobili više svjetlosti u prostoru crkve i prezbiteriju. Unutrašnjost crkve je kompletno uređena u novoj boji koja daje više topline i ugodnosti. Ugrađen je kompletno novi razglas sa kvalitetnijim pojačalima i mikserom i mikrofonima. Navedeni radovi financirani su iz sredstava koje smo dobili od Grada Zagreba, preko Gradske četvrti Trešnjevka Sjever i Mjesnog odbora Rudeš, na čemu im zahvaljujem. U trenutku obnove crkve shvatili smo da treba napraviti puno više zahvata građevinskih, stolarskih, tehničkih itd. Odlučili smo urediti puno toga što Grad Zagreb ne pokriva prema ugovoru o dodjeli sredstava. Dodatni troškovi pokriveni iz župne blagajne iznosili su oko 32.000,00 kn. Od dodatnih troškova bili su troškovi nabave i ugradnje novog modernog LCD projektora sa priključcima, novog prijenosnog računala za projekcije pjesama i tekstova, nabava platna, spužvi i tapeciranje klupa, nova klecala, obnova klupčica, radijatora, zvona, vječnog svjetla, nabava novog digitalnog klavira/orgulja, postavljanje i nabava novih tapisona oko oltara i po stepenicama i niz manjih uređenja.

Budući da se radi o većem iznosu iz župne blagajne, pozivamo i molimo sve koji mogu pomoći u pokrivanju dodatnih troškova da svoj novčani doprinos daju u župnom uredu ili preko župnog računa: Župa Svete Ane-Rudeš, Topolnica 6, 10000 Zagreb, Zagrebačka banka, IBAN: HR3423600001101809954

Svima koji su pomogli na bilo koji način oko uređenja župne crkve zahvaljujem kao i obitelji Majić koja je očistila pod crkve, ispolirala i obnovila sjaj podnog kamena u crkvi.

Galeriju možete pogledati na našem facebook profilu: https://www.facebook.com/zupa.svana/

Don Drago, župnik