Rudeš – Zagreb

Pjesma “Dolaziš nam kao hodočasnik mira” za Papin dolazak u BiH

Pjesma “Dolaziš nam kao hodočasnik mira” za Papin dolazak u BiH

Član Hrvatske salezijanske provincije Sv. Ivana Bosca don Vitomir Zečević napisao je i uglazbio pjesmu Svetom Ocu papi Franji u povodu njegova skorog dolaska u glavni grad Bosne i Hercegovine, 6. lipnja 2015. pod naslovom: „Dolaziš nam kao hodočasnik mira“. Pjesmu je u mjesecu svibnju 2015. snimio u „Sky Road Music Studio Varaždin“ kantautor Antonio Tkalec uz pratnju Zovik banda.

„Nakon objave o Papinom dolasku u Bosnu i Hercegovinu, dobio sam inspiraciju da napišem pjesmu i da je uglazbim. Trenutno djelujem pri Hrvatskoj katoličkoj misiji u njemačkom gradu Nürnbergu, a rodom sam iz župe Zovik kod Brčkog u Bosanskoj Posavini i volim svoj rodni kraj. Zato sam i odlučio posvetiti pjesmu našoj Bosni i Papinom dolasku“, kazao je don Vitomir napominjući da je pjesmu napisao već početkom travnja mjeseca 2015., ali je nije pospremio u računar pa je nestala.

Pročitaj više…

http://donbosco.hr/novosti/item/1437-pjesma-dolazis-nam-kao-hodocasnik-mira-za-papin-dolazak-u-bih

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes