Pjevački zbor i hodočašće

–          U subotu31. 05.(svibnja) 2014. god. mješoviti pjevački zbor koji nastupa redovito na nedjeljnoj svetoj misi u 10 i 30, pridružit će se tog dana drugim župnim zborovima u Zadru gdje će u pjesmi i zajedništvu pokazati umijeće svoga pjevanja s drugim župnim zborovima naših salezijanskih župa. Cilj tog susreta je davanje slave Bogu, međusobno druženje i upoznavanje kao i davanje motivacije za daljnje napredovanje u usavršavanju pjevanja.

–          U nedjelju15. 06.(lipnja) 2014. god. naša župa organizira hodočašće u marijansko svetište u Lobor, Majci Božjoj Gorskoj gdje je proštenje na čast Presvetoga Trojstva. Sveta misa će tamo biti u 11 sati, a mi ćemo krenuti iz Rudeša u 8 i 30 sati ispred stare škole. Zadnji rok prijave je 10. lipanj, a cijena uz putovanje i ručak s mogućnošću produžetka do Belca i Trakošćana je 75 kn.