Proslava Don Bosca – Rudeš 2017. – II dio

Nakon misnog slavlja u crkvi, slavlje smo nastavili ispred crkve gdje smo bili ponuđeni kuhanim crnim vinom i domaćom rakijom.
Salezijanci suradnici, članovi pastoralnog i ekonomskog vijeća, zbor mladih, animatori, ministranti i ostali mladi zajedno sa uzvanicima ugodno smo se družili u dvorani uz domaće proizvode i kolače a sve u pratnji klape Cromatica na čelu s g. Matom Grgatom iz Otoka kod Sinja koji su nas stvorili tako ugodnu atmosferu pjesmom da je i župnik (pro)pjevao i pokazao posebnu ljubav prema klapskoj pjesmi. Druženje je potrajalo do ranih poslijeponoćnih sati. Ponešto fotografija će još više približiti rečeno.