humber creative writing program | english creative writing year 3 | pay someone to write history essay Proslava Don Bosca – Rudeš 2017. | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Proslava Don Bosca – Rudeš 2017.

Proslava Don Bosca – Rudeš 2017.

Trodnevnom duhovnom pripravom dočekali smo blagdan Sv. Ivana Bosca. Salezijanci suradnici naše župe u dogovoru sa salezijancima željeli su da proslava blagdana Don Bosca ove godine bude s posebnim naglaskom na molitvi i promicanju poziva salezijanca suradnika. Upoznavanje Don Bosca i predstavljanje lika salezijanca suradnika praćeno osobnim svjedočanstvima rudeških suradnika nakon nedjeljnih misa bila je okosnica trodnevne priprave. U svrhu predstavljanja poziva salezijanca suradnika sami suradnici su tiskali promotivni letak o životu i radu suradnika u našoj župi kojeg smo dijelili župljanima. Na sam blagdan Don Bosca večernju Svetu misu predslavio je don Stjepan Bolkovac, koji je dugo godina bio koordinator suradnika na razini Družbe.
Pedesetak suradnika naše župe obnovili su svoja obećanja kako suradnici a petero suradnika naše župe proslavili su 50 godina suradništva a to su: gđ. Elizabeta Belina, gđ. Darinka Hedl, gđ. Zlata Kakša, gđ. Josipa Matečić i g. Ivica Mažar. Koordinatorica MV gđ. Nada Predović ih je u ime župne zajednic pozdravila i uz čestitke uručila darove u ime svih.
Nakon misnog slavlja, slavlje se nastavilo ispred crkve i u dvorani. O tome u drugom dijelu na istu temu.

 
Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes