http://zupa-svana.com/drawing-and-creative-writing/ | http://zupa-svana.com/cv-writing-service-peterborough/ | creative writing for year 10 Šale za životni odgoj | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Šale za životni odgoj

Šale za životni odgoj

=       Pita sin svoju mamu: Mama, mogu li ići malo u perivoj? Tamo tako lijepo slavuji pjevaju. MOŽE, IDI, ALI OSTAVI TATINE CIGARETE NA STOLU, JER SLAVUJI NE PUŠE.

**********************

=       Šetali tata i mali sinek. Odjednom sin poviče: Tata, evo tamo cigana, a tata će: ma nemoj sine tako govoriti, nego reci, evo tamo su romi. Opet oni šeću sutradan i ponovno vide te ljude, a mali će: TATA, TATA, OVI ROMI SU ISTI ONI CIGANI OD JUČER.

**********************

=       Razgovaraju dva dječačića: Roditelji baš nikada nisu zadovoljni  – žali se prvi. Je li da je to strašno? Kad divljamo, stalno nas gnjave da budemo dobri i mirni, A KAD SMO MIRNI, ODMAH SE UZNEMIRE I STAVLJAJU NAM TOPLOMJER.

**********************

=       Kćerkica gleda maminu kosu pa kaže: Mama, zašto su ti neke vlasi tako sijede? Evo zašto: svaki put kad učiniš nešto loše pa se ja rastužim i zaplačem, meni jedna vlas posijedi. Djevojčica se zamisli, a onda prijekorno reče: MAMA, MAMA, PA ŠTO TO RADIŠ BAKI DA SU JOJ SVE VLASI SIJEDE?

***********************

=       Tata tuče malog Pericu. – Shvaćaš li sine, da te tučem zato, jer te volim. – DA TATA, ALI JA NE ZASLUŽUJEM TOLIKU LJUBAV!

 

 

 

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes