Rudeš – Zagreb

Susretu roditelja prvopričesnika

Susretu roditelja prvopričesnika

Cijenjeni roditelji!

Približava se dan Prve svete Pričesti. Uzbuđenje raste. Da bi nam sve lijepo proteklo i da bi imali što više duhovne koristi i radosti pozivamo vas na suradnju. Treba nam nekoliko roditelja koji bi pročitali čitanje za vrijeme mise, a nekoliko koji bi sudjelovali u nekim drugim momentima u sv. misi. Sve je vrlo jednostavno, nije puno, sve je pripremljeno, treba samo prihvatiti i probati. Unaprijed zahvaljujemo dragovoljcima. Neka svima vama, a osobito djeci, taj dan ostane u najljepšem sjećanju. No, već sada vas pozivamo da se i duhovno pripremate kao obitelj. Kroz mjesec svibanj svake večeri u 20.30 sati bit će zajednička molitva krunice i litanija za sve župljane. Pozivamo posebno vas roditelje ovogodišnjih prvopričesnika da zajedno molimo za naše prvopričesnike. Isto tako neka u obitelji bude bar jedan trenutak zajedničke molitve, pomozite djeci da priprave duhovni dar za Isusa (oni znaju o čemu govorim), neka bude malo manje TV-a i nekih drugih stvari, a malo više razgovora o Isusu, Mariji, o duhovnim vrijednostima koje vječno traju.
O svemu ćemo se dogovoriti na sastanku koji će biti u srijedu 03. svibnja u 19,30 h.

Srdačan pozdrav i neka sve prati Božji blagoslov i zaštita nebeske Majke Marije Pomoćnice!

Vaš župnik i s. Jelena Kolar

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes