best app to help with homework | child doing their homework | the creative writing importance | http://zupa-svana.com/syracuse-mfa-creative-writing-apply/ | cheap writing service reviews Susret župnih animatora i predstavnika mladih | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Susret župnih animatora i predstavnika mladih

Susret župnih animatora i predstavnika mladih

U utorak navečer 16. veljače održan je susret župnih animatora i predstavnika mladih s povjerenikom za pastoral mladih Hrvatske salezijanske provincije don Mihovilom Kurkutom. Svakog utorka animatori imaju svoje redovite susrete na kojima planiraju prigodne aktivnosti u župi i izvan župe. Don Mihovil je u prvom dijelu susreta upoznao animatore s radom povjerenstva za pastoral mladih na razini provncije. U drugom dijelu predstavio je planirane projekte za animatore i s animatorima koji će se održavati u vrijeme ljetnih mjeseci. Svi planirani projekti i formativni susreti za animatore bit će uskoro objavljeni i datumsmki naznačeni. Na razini župe animatori će na svojim narednim redovitim susretima planirati aktivnosti za djecu za vrijeme ljeta kao i sudjelovanje na različitim kampovima  koje će povjerenstvo za pastoral mladih organizirati i voditi. Suret je bio obostrano koristan i poticajan. Zahvaljujemo don Mihovilu za ovaj susret, a njegov prijedlog da je spreman ponovno doći i predstaviti rad i projekte, od strane animatora velikodušno je prihvaćen.

don Drago Škarica, župnik

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes