http://zupa-svana.com/wedding-speech-ghostwriters/ | mfa creative writing glasgow | thesis helper online U Rimu je zaređen naš treći ovogodišnji mladi salezijanac za đakona | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

U Rimu je zaređen naš treći ovogodišnji mladi salezijanac za đakona

U Rimu je zaređen naš treći ovogodišnji mladi salezijanac za đakona

U subotu 20. lipnja u Rimu je zaređen naš treći ovogodišnji mladi salezijanac za đakona Ivan Terze iz Vranjica kraj Splita. Druga dvojica, David Leskovar iz Pregrade i Branko Bendra iz Dugog Sela bili su zaređeni 13. lipnja, na blagdan sv. Antuna Padovanskog. Preporučamo svu trojicu đakona u vaše molitve da bi ustrajali u zvanju te na godinu bili zaređeni za svećenike.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes