Župne obavijesti

PRIJAVA U OBITELJSKU ZAJEDNICU ŽUPE

Objavio je dana stu. 4, 2018 u Župne obavijesti | 0 komentara

PRIJAVA U OBITELJSKU ZAJEDNICU ŽUPE

Pod sljedećim linkom možete ispuniti pristupnicu za župnu obiteljsku zajednicu – Župa sv. Ane, Rudeš >> Ispuni pristupnicu

Župna obiteljska zajednica

Objavio je dana stu. 1, 2018 u Vijesti iz crkve, Župne obavijesti | 0 komentara

Župna obiteljska zajednica

U našoj župnoj zajednici već dugo se osjeća potreba i želja za osnivanjem župne obiteljske zajednice. Pastoralni rad u župi redovito je prepoznatljiv po različitim interesnim skupinama ili aktivnostima koje imaju isti cilj: omogućiti župnoj zajednici i svakom članu zajednice da se uključi u život župne zajednice, daje svoj doprinos i na taj način obogaćuje i hrani svoj duhovni život. Uz pastoralne aktivnosti za djecu, mlade, bolesne, starije, siromašnije, animatore, zborove, i...

UPISNICE – Prvopričesnici i krizmanici

Objavio je dana ruj. 11, 2018 u Vijesti iz crkve, Župne obavijesti | 0 komentara

UPISNICE – Prvopričesnici i krizmanici

PRVOPRIČESNICI -UPISNICE KRIZMANICI – UPISNICE

PETICIJA

Objavio je dana pro. 22, 2017 u Župne obavijesti | 0 komentara

PETICIJA

Online peticija na linku: peticija.zupa-svana.com

Raspored

Objavio je dana pro. 22, 2017 u Župne obavijesti | 0 komentara