http://zupa-svana.com/university-of-washington-st-louis-mfa-creative-writing/ | thesis writing service in china | uidaho creative writing program Novosti – Salezijanska mladež | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Novosti – Salezijanska mladež

SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI (SHKM) U ZAGREBU

Objavio je dana sij. 17, 2020 u Mladež, Župne obavijesti | 0 komentara

SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI (SHKM) U ZAGREBU

Dragi mladi župe sv. Ane-Rudeš! Susret hrvatske katoličke mladeži održat će se 9. i 10. svibnja ove godine u Zagrebu. Jedanaesti put okupit ćemo se na nacionalnom susretu, ovoga puta u našem glavnom gradu, pod geslom „Što god vam rekne, učinite!“ (Iv 2,5). U subotu, 9. svibnja, u prijepodnevnim satima svi mladi sudjelovat će na katehezama koje će se održavati u 15-ak župa Zagrebačke nadbiskupije, a poslijepodne bit će organiziran program u centru Zagreba. Navečer se program nastavlja u župama. U nedjelju, 10. svibnja,...

Više

DJEČJI ZBOR

Objavio je dana lis. 1, 2019 u Mladež | 0 komentara

DJEČJI ZBOR

  Poštovani roditelji, draga djeco!   Poznata je izreka svetaca da „tko pjeva dva puta moli“. Ja vjerujem u to i zato pozivam vas djeco da postanete članovi našeg župnog dječjeg zbora. Mnogi članovi dječjeg zbora su prešli u zbor mladih i lijepo animiraju pjevanje na misi u 12.00 h. Ove godine odlučili smo proširiti dječji zbor i vježbati jako lijepih stvari. Prvi cilj nam je uljepšati pjevanjem i sviranjem našu nedjeljnu misu u 9.00 sati, zatim pripremati nastupe za neke događaje kao npr. sv. Nikola, božićni...

Više

RUDEŠKO DJEČJE LJETO 2018. NA OTOKU PRVIĆU

Objavio je dana srp. 13, 2018 u Aktivnosti, Mladež | 0 komentara

RUDEŠKO DJEČJE LJETO 2018. NA OTOKU PRVIĆU

I ove godine djeca naše župe od 3.-8. razreda, zajedno s animatorima, članovima salezijanaca suradnika i župnikom don Dragom, boravili su tjedan dana zajedno na otoku Prvić Luka uživajući u zajedničkom druženju, suncu, moru i odmoru. Zajednički odmor bio je aktivan, dobro organiziran i pripremljen do u detalje. Sedam animatora pripremili su i izvodili cijeli program koji je bio vrlo bogat i sveobuhvatan: zajedničke jutarnje i večernje molitve, svakodnevna Sveta misa, društvene i sportske igre i natjecanja, kupanje i igre u vodi,...

Više

RUDEŠKO DJEČJE LJETO NA OTOKU PRVIĆ-ŠEPURINE

Objavio je dana tra. 9, 2018 u Mladež | 0 komentara

RUDEŠKO DJEČJE LJETO NA OTOKU PRVIĆ-ŠEPURINE

Prošlogodišnje lijepo iskustvo šestodnevnog boravka ministranata i dječjeg zbora, roditelja i animatora naše župe želimo ponoviti i ove godine. Ovogodišnje dječje ljeto za svu djecu naše župe (4-8 razreda) zajedno s animatorima i salezijancima suradnicima bit će u vremenu od 1. – 7. srpnja 2018. godine na otoku Prvić-Šepurine. Sve ostale informacije vidljive su na plakatu.

Više

TENIS KLUB VALDOCCO

Objavio je dana tra. 9, 2018 u Mladež | 0 komentara

TENIS KLUB VALDOCCO

Za svu djecu koja vole tenis, naš salezijanac suradnik u formaciji, g. Jure Vrdoljak, profesionalni sportaš u vremenu od 23. – 28. travnja organizira besplatnu školu tenisa za djecu od 4. do 10 godina. Njegov klub se i zove VALDOCCO, mjesto u Torinu gdje je don Bosco imao svoj oratorij i započeo veliko djelo rada s djecom. Na ovom plakatu možete naći ostale informacije i kontakt.

Više

“Subotnji oratorij” 04. 03. 2017.

Objavio je dana ožu. 7, 2017 u Mladež | 0 komentara

“Subotnji oratorij” 04. 03. 2017.

U subotu 04. 03. 2017. godine održan je prvi „Subotnji oratorij“ u salezijanskoj župi sveta Ana-Rudeš. Animatori župe svete Ane-Rudeš preuzeli su inicijativu i organizirali te vodili program „Subotnjeg oratorija.“ U programu je sudjelovalo tridesetak djece uzrasta od prvog razreda do osmog razreda osnovne škole. Program je započeo molitvom nakon koje je uslijedio ples i bans. Djeca su imala mali duhovni dio gdje su im animatori pričali što je korizma i što znači ona za proslavu Uskrsa. Nakon toga slijedile su razne igre...

Više

“Maškare” u OŠ Rudeš

Objavio je dana ožu. 7, 2017 u Mladež | 0 komentara

“Maškare” u OŠ Rudeš

U osnovnoj školi u Rudešu u organizaciji naših animatora 25. veljače održane su „maškare“ za djecu osnovne škole. Šezdesetak djece okupilo se u atriju škole gdje je program započeo s molitvom nakon koje je uslijedio ples kako bi se djeca i animatori zagrijali za daljnje aktivnosti koje su bile prožete igrom i dječjim smijehom. Bio je izbor za najbolje maske gdje se ocjenjivalo koliko su se djeca sudjelovala i koliko su maske bile originalne. Pred kraj programa djeci je spušten fašnik, napravljen od balona, te su svaki balon...

Više

Sveti Nikola stigao u Rudeš!

Objavio je dana pro. 6, 2016 u Aktivnosti, Mladež, Župne obavijesti | 0 komentara

Sveti Nikola stigao u Rudeš!

U ponedjeljak 5. prosinca u večernjim satima stigao nam je sveti Nikola. Čuvši da u Rudešu ima puno dobre djece, sa sobom je donio i puno darova i podijelio 240 darova dobroj djeci. Pred sami dolazak svetog Nikole, dječji zbor župe svete Ane pjevao je nekoliko pjesama u čast svecu. Nakon toga za svu djecu, roditelje i bake, obitelj Lažeta i Špoljarić izveli su kratku igrokaz s lijepom porukom za sve: SVI MOŽEMO BITI DRUGIMA SVETI NIKOLA SVAKI DAN! don Drago,...

Više

Susret roditelja krizmanika

Objavio je dana stu. 7, 2016 u Krizmanici, Mladež, Župne obavijesti | 0 komentara

Susret roditelja krizmanika

U srijedu 9. 11. 2016. s početkom u 19.30 sati u crkvi održat će se susret svih roditelja ovogodišnjih krizmanika. Pozivam sve roditelje na ovaj prvi susret. Prvi dio susreta bit će kratka duhovna misao i molitva a u drugom dijelu susreta razgovarat ćemo o ostalim pitanjima. Don Drago, župnik

Više
Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes