http://zupa-svana.com/creative-writing-prompts-grade-3/ | mfa creative writing georgia | http://zupa-svana.com/ucas-personal-statement-writing-service/ RUDEŠKO DJEČJE LJETO 2018. NA OTOKU PRVIĆU | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

RUDEŠKO DJEČJE LJETO 2018. NA OTOKU PRVIĆU

RUDEŠKO DJEČJE LJETO 2018. NA OTOKU PRVIĆU

I ove godine djeca naše župe od 3.-8. razreda, zajedno s animatorima, članovima salezijanaca suradnika i župnikom don Dragom, boravili su tjedan dana zajedno na otoku Prvić Luka uživajući u zajedničkom druženju, suncu, moru i odmoru. Zajednički odmor bio je aktivan, dobro organiziran i pripremljen do u detalje. Sedam animatora pripremili su i izvodili cijeli program koji je bio vrlo bogat i sveobuhvatan: zajedničke jutarnje i večernje molitve, svakodnevna Sveta misa, društvene i sportske igre i natjecanja, kupanje i igre u vodi, kao i zajedničko blagovanje. Bili smo smješteni u starom franjevačkom samostanu uz samo more i središtu malog mjesta u kojem nema motornih vozila, a sve to nam je to boravak na otoku učinilo lijepim i bezbrižnim. Upoznali smo otok Prvić-Šepurine kao i memorijalni centar u čast Faustu Vrančiću koji je i pokopan u crkvi u Prvić Luci, a spomen centar se nalazi uz samu crkvu. Obilaskom ovog centra naučili smo puno o slavnom velikanu Faustu Vrančiću. Bog nam je podario prelijepo vrijeme, ugodno toplo more, a mi smo to sve sa zahvalnošću uživali. Bogu dragom hvala što nas je pratio svojim blagoslovom kroz ove dana, na putovanju i na otoku i što smo svi sretno stigli svojim kućama. Hvala svima koji su nam i novčano pomogli u ostvarenju ovog projekta. Posebna hvala svima koji su dali svoj veliki doprinos da ovaj projekt Dječje ljeto 2018. uspije a to su naši vrijedni animatori: Ivan Grubišić, salezijanac bogoslov Janko Blina, Felicita Prskalo, Matea Buljan, Katarina Jukić, Luka Schon, Mario Ivančević, i drugi animatori koji su sudjelovali u pripremi programa a nisu mogli ići s nama, zatim predstavnici salezijanaca suradnika gospođe: Snježana Belina, Ana Lažeta i Snježana Kovač. Njihova prisutnost i kao suradnika i kao roditelja dodatno je ulijevala sigurnost djeci a i nama organizatorima. Fotografije koje vidite potvrđuju naše lijepo iskustvo.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes