american immigration council creative writing contest | parents wont let me do my homework | http://zupa-svana.com/iowa-city-mfa-creative-writing/ | alexander graham bell homework help RUDEŠKO DJEČJE LJETO NA OTOKU PRVIĆ-ŠEPURINE | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

RUDEŠKO DJEČJE LJETO NA OTOKU PRVIĆ-ŠEPURINE

RUDEŠKO DJEČJE LJETO NA OTOKU PRVIĆ-ŠEPURINE

Prošlogodišnje lijepo iskustvo šestodnevnog boravka ministranata i dječjeg zbora, roditelja i animatora naše župe želimo ponoviti i ove godine. Ovogodišnje dječje ljeto za svu djecu naše župe (4-8 razreda) zajedno s animatorima i salezijancima suradnicima bit će u vremenu od 1. – 7. srpnja 2018. godine na otoku Prvić-Šepurine.

Sve ostale informacije vidljive su na plakatu.

Ljeto

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes