http://zupa-svana.com/english-creative-writing-grade-10/ | creative writing phd programs uk | homework help social studies 6th grade Vicevi – zaposlenje, šampon od koprive … | Župa sv. Ane - Rudeš

Rudeš – Zagreb

Vicevi – zaposlenje, šampon od koprive …

Vicevi – zaposlenje, šampon od koprive …

ZAPOSLENJE

 

= Razgovaraju dvojica prijatelja: – Čujem da si se zaposlio: Što radiš? – Postao sam glasnogovornik. Oho, dobro. A gdje? U trgovačkoj firmi. Vozač vozi kamion, a ja sjedim i vičem: KRUMPIRI, KRUMPIRI!


 

RAZGOVOR GLUHIH

 

= Razgovor gluhih prijatelja: Ideš u šetnju? Ne, idem u šetnju. OPROSTI, MISLIO SAM DA IDEŠ U ŠETNJU.


ŠAMPON OD KOPRIVE

 

= Šeću  ulicom Fata i njezina prijateljica Anka. Najednom se spusti jak pljusak, počne grmjeti. Anka trči da se negdje skloni, a Fata bezbrižno i polako hoda. Anka će joj: Bježi, Fato, dok te nije udario grom! Fata mirno odgovara: Ne može meni grom ništa. A kako to? – upita Anka. JA KORISTIM  ŠAMPON OD KOPRIVE – PONOSNO ĆE FATA.

Wordpress Themes - Photography WordPress Themes - Newspaper & Magazine WordPress Themes